Hakkımızda

Scooter Al, Leopar Grup bünyesinde hizmet veren güvenli ve hızlı E-Ticaret sitesidir.
Önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız uygun fiyatlara kaliteli ürünleri sunar.

Biz Kimiz?

Scooter Al, Leopar Grup bünyesinde elektrikli scooter, yetişkin scooter, elektrikli tek teker, elektrikli sualtı scooter, yetişkin ve çocuk scooterları, elektrikli kaykay (hoverboard) ve elektrikli bisiklet başta olmak üzere birçok alandan mikro mobilite aracının, aksesuarının ve yedek parçasının satışı yapan elektronik ticaret sitesidir. Önceliği müşteri memnuniyeti olan Scooter Al, müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmaya gayret eder.

Misyon & Vizyonumuz

Temiz Doğa”, “Temiz Toplum” ilkerini amaç edinmiş olan Scooter Al ailesi, fosil yakıtlarla mücadele eden Dünyamızın, daha yaşanabilir bir yer olması ve çevre dostu ulaşım araçlarının yaygınlaştırılarak,kullanılabilirliğinin ve sürdürülebilirliğinin artırılmasını amaçlamaktadır. Akıllı şehirlerin, akıllı araçları diyebileceğimiz bireysel ulaşım araçlarına erişimi kolaylaştırarak, daha yaşanabilir şehirler oluşturulması amacıyla var gücüyle çalışmaktadır. Bu amaca hizmet eden, Arge yatırımları ve Girişimci ruhu ile geleceğin Dünyasının şekillenmesine katkı sunmayı hedeflemektedir.

Sosyal Sorumluluk

Scooter Al, çevreye ve canlılara duyarlı bir internet sitesidir. Çeşitli alanlarda sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır. Bundan böyle de yer almaya devam edecektir.

Bizimle Çalışın!

Scooter Al, genç ve dinamik bir ekipten oluşan güçlü temeller üzerine kurulmuş bir internet sitesidir. Leopar Grup bünyesinde hizmet veren Scooter Al ekibine katılmak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İşimizi Severek Yapıyoruz!

Önceliğimiz mutlu müşteriler kazanmaktır. Scooter Al, siparişlerinizin öncesinde ve sonrasında sizlerin yanında olmayı ve mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi almanızı hedefler.

Scooter Al, en kaliteli ürünleri en uygun fiyata müşterilerine sunmayı hedefler.

Scooter Al, siparişleri günü gününe müşterilerine ulaştırmayı hedefler. Anlaşmalı kargo firmaları ile müşterilere ürünlerin hızlı ve güvenli teslimatını sağlar.

Scooter Al, sipariş öncesi ve sonrası müşteri hizmetleri desteği ile müşterilerinin soru, görüş ve önerilerini yanıtlar ve destek olmayı hedefler.

Scooter Al, müşterilerine en kaliteli ürünü en uygun fiyatlara sunmayı hedefler.