En Ucuz Elektrikli Scooter Modelleri ve Fiyatları Yorum Yap

En ucuz elektrikli scooter modelini arayanlardansanız bu yazımız sizin için olacak. En ucuz elektrikli scooter modelleri ve fiyatları ile ilgili sizlere bu yazımızda bilgiler verecek ve bazı önemli ipuçlarından bahsedeceğiz. Hadi başlayalım.

Elektrikli scooter ya da diğer bir değişle escooter modelleri artık hayatımıza eskisinden daha fazla girdi. Özellikle koronavirüsünden dolayı toplu taşıma araçlarını kullanmak istemememiz ve bireysel araçlara yönelimimiz artmaya başladı. Bu artış ivmelenerek devam etti. Tabi pandeminin etkisi yalnızca hayatımıza ulaşım alanında etki etmedi. Birçok fabrika üretimini durdurdu ve onlarca ülke sınır kapılarını kapatarak kendi ülkesinde ithalat ve ihracatı kısıtladı. Hal böyle olunca milyonlarca ürün gibi ulaşım araçlarına da zam geldi ve fiyatlar yükseldi.

Pandemi etkisiyle sıfır araç üretimleri durdu veya çok yavaşladı. Bu sebeple onlarca ülkeye bir süre sıfır otomobil girmedi. Bunun sonucunda da özellikle bireysel ulaşıma yönelen kitlelerin 2.el araçlara yönelmesi bireysel ulaşım araçlarında fiyatların çok yükselmesine neden oldu ve olmaya da devam ediyor.

Pandemi döneminde yükselen araç fiyatları ve sosyal mesafe ile birlikte mikro mobilite araçlarının kullanımı da arttı ve ivmelenerek artmaya da devam ediyor. Mikro mobilite araçlarından olan elektrikli scooterların da kiralama ve satışlarında ciddi oranlarda artış gözlemlendi. Tabi mikro mobilite araçları da kalite ve fiyatlarına göre  çeşitli skalalar oluşturduğu için her bütçeye ve kullanıcıya uygun elektrikli scooter modellerinin talebi ortaya çıktı.

Bu arada yazımıza başlamadan önce En Güçlü Elektrikli Scooter Modelleri ve Fiyatları yazımızı da okumanızı mutlka tavsiye ederiz.

En Ucuz Elektrikli Scooter Modelleri

En ucuz elektrikli scooter modelleri ve fiyatları ile ilgili bu başlık altında sizlere birkaç modelden bahsedeceğiz. Umuyoruz ki akıllı şehirleşmede sizler de mikro mobilite araçları ile uyum sağlamaya başlar ve ulaşımınızı keyifli hale getirirsiniz.

Ucuz elektrikli scooter arıyorsanız öncelikle 250 Watt motor gücüne ve maksimum 7.8Ah batarya kapasitesine sahip scooter modellerini almaya razı olmanız gerekiyor. Escooter modelleri genellikle 200-250Watt elektrikli DC motorlar ile başlayarak yüksek motor gücü seviyelerine kadar artıyor. Yetişkin kullanıcılar için açıkçası bizler minimum 350Watt elektrikli scooter modellerin tercih etmenizi öneriyoruz. Ama bu önerimiz 250Watt scooterların yetişkinler tarafından kullanılamayacağı anlamına da gelmiyor.

Elektrikli scooter almak için yüksek seviyelerde bütçe ayıramadıysanız merak etmeyin. Umuyoruz ki şimdi size bahsedeceğimiz modeller arasında sizin bütçenize de uygun scooterlar bulabileceksinizdir.

Öncelikle söylemeliyiz ki bütçenize uygun elektrikli scooter modellerine kendiniz de ilgili kategorimizde bulunan filtreleri kullanarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aşağıya bahsetmeye çalıştığımız fiyat filtresini ekliyoruz.

Bu yazımızda 1760-3860TL arasındaki ucuz scooter modellerinden bahsedeceğiz. Umuyoruz bütçenize uygun ve kaliteli bir scooter almanıza yardımcı olur.

Citymate Gold 350 Watt Elektrikli Scooter

Citymate Gold 350 Watt size tavsiye edebileceğimiz scooter modelleri arasında ilk sırada yer alıyor. Gerek 350Watt elektrikli motor gücü gerekse 7.8Ah batarya kapasitesi ile ucuz bir cihaz arayanlara önerebileceğimiz en iyi modeldir diyebiliriz. 15 derece yokuş tırmanma kapasitesine ve 20-25km menzile sahip Gold 350Watt, saatte 25km hız yapabiliyor.

İlk versiyonunda 6.6Ah batarya kapasitesine sahipken kullanıcıların çok sevmesi ve beklentilerin artmasıyla Citymate Gold 350 Watt V2 versiyonu ile 7.8Ah batarya kapasitesine sahip oldu. Ayrıca motor torku yükseltilen Gold’un en sevilen özelliklerinden birisi de iki tekerinin de farklı sınıfta olması. Ön tekeri petek teker ve arka tekeri şişme teker olan Gold, kullanıcılara konforlu bir sürüş sunmayı amaçlıyor.

Mobil uygulaması, motor freni, disk freni, hız sabitleme (Cruze Control) özelliği, güçlü ön ve arka led farları ile ucuz elektrikli scooter arayanlara tavsiye edebileceğimiz en iyi modellerdendir diyebiliriz.

Citymate Urban 350W Elektrikli Scooter

Citymate Urban 350Watt, Gold modelinin bir alt segmentinde yer alıyor. 350Watt motor gücü, 7.8Ah batarya kapasitesi, 20-25km menzili ve petek tekerleri ile Gold modeline benzer özelliklere sahip başka bir ucuz scooter modelidir. 3 kademeli sürüş modu ve saatte 25km hızı ile alabileceğiniz başka bir güzel cihazdır diyebiliriz.

Citymate Urban 350Watt’ın diğer öne çıkan özellikleri 12kg ağırlığı, 4 saat pil dolum süresi, hız sabitleyicisi (Cruze Control) ve 8.5 inch petekli dolgu lastikleridir.

Xiaomi Mi 1S Elektrikli Scooter

Xiaomi Mi 1S elektrikli scooter, özellikle ucuz scooter modeli arayan kullanıcılar için üretilmiştir. 30 km menzil ve saatte 25km hız sunan bu scooter elbette Xiaomi kalitesini taşıyor. 250Watt motor gücüne ve 275W batarya kapasitesi ile düşük özellikli klasmanın kaliteli scooterlarından diyebiliriz. Xiaomi Mi 1S elektrikli scooter fiyatları özellikle çok satıcısı olmasından dolayı sürekli değişkenlik göstermektedir.

Sky Mini 350 Watt Elektrikli Scooter

Sky Mini 350 Watt, sizlere tavsiye edebileceğimiz başka bir ucuz elektrikli scooter modelidir. İsminden de anlaşılacağı gibi 350Watt elektrikli motora sahiptir. 6.6Ah batarya kapasitesi ile yaklaşık 15-18km menzil sunar. 18km/s hız değerine ulaşan Sky Mini 350 Watt, 120kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Düşük fiyatlı scooter arayanlara önerebileceğimiz başka bir scooter da Sky Mini’dir.

Stmax Elektrikli Scooter Modelleri

Stmax, elektrikli scooter alanında birçok modeliyle hizmet sunmaktadır. Ucuz elektrikli scooter skalamız olan 1760-3860TL arasında Stmax elektrikli scooter modelleri de yer almaktadır. Stmax Sc-03, Sc-04 ve Sc-01 modelleri size tavsiye edebileceğimiz diğer scooterlar arasındadır.

STmax Sc-01 350Watt, Sc-03 250Watt ve Sc-04 200Watt güçlerde elektrik motorlarına sahiptirler. Sırasıyla 5Ah, 7.8Ah ve 7.8Ah batarya kapasiteleri ile 10km ile 25km arasında menzil sunarlar.

Razor Elektrikli Scooter Modelleri

Razor elektrikli scooter denildiğinde akıllara ilk etapta tek bir model ismi gelmeyebilir. Çünkü bu çok normal. Özellikle ürün yelpazesindeki genişliği ve kaliteli cihazlarıyla tanınan razor marka scooter modellerini de mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Birbirinden şık ve kaliteli cihazlar bulabileceğinizden eminiz. Ama öncelikle uyarmalıyız ki Razor ürünleri genellikle çocuklara uygun modellere sahiptir. Sipariş vermeden önce cihazın size uygun olup olmadığından emin olmanızı tavsiye ederiz.

Bu yazımızda sizlerle şu an satışa uygun olan en ucuz elektrikli scooter modelleri ve fiyatlarından bahsetmeye çalıştık. Belki de bu yazıyı okuduğunuz zaman yeni model ve fiyatlarla sitemiz güncellenmiş olacak. Bundan dolayı elektrikli scooter kategorimizi incelemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum alanından ve iletişim bilgilerimizden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir