En Güçlü Elektrikli Scooter Modelleri ve Fiyatları Yorum Yap

En güçlü elektrikli scooter modelleri ve fiyatları her sene değişkenlik gösteriyor. En güçlü elektrikli scooter modelleri ve fiyatları mikro mobilite alanındaki rekabetten dolayı her geçen gün değişkenlik gösterebiliyor. Bu yazımızda ScooterAl olarak satışını yaptığımız güçlü scooter modellerinden bahsedeceğiz.

En güçlü scooter modelini belirlemek için doğal olarak ilk bakmamız gereken yer scooter motorudur. Elektrikli scooterlar, elektrikli hub DC motorlardan oluşurlar. Scootera hareketin verildiği yer elektrik motorudur ve arka veya ön teker gövdesinde bulunur. Gidonda bulunan gaz pedalıyla motora bataryadan akım çekilmesi sağlanarak ivmelenme gerçekleştirilir.

Güçlü scooter modeli arayanlar genellikle daha önce scooter kullanmış ya da scooter kullanmaya güçlü bir modelle başlamak isteyenlerdir. En yüksek güce sahip elektrikli scooter modelleri birçok markanın bünyesinde bulundurduğu ve bu alandaki rekabetten dolayı her geçen gün sayıları ve özellikleri de artan cihazlardır. Bu yazımızda sizlere ScooterAl olarak satışını yaptığımız güçlü elektrikli scooter modelleri ve fiyatlarından bahsedeceğiz. Umarız herkes için faydalı bir yazı olur.

En Güçlü Elektrikli Scooter Fiyatları ve Modelleri

En güçlü elektrikli scooter fiyatları, modellerine ve markasına göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Güçlü bir elektrikli scooter sahibi olmak isteyenlerdenseniz bu yazımız tam da size göre olacak. O zaman ilk scooter modelimizle başlayalım.

HERO Elektrikli Scooter Modelleri (S8 ve S9)

HERO elektrikli scooter modellerinden S8 ve S9, 2020 yılının son çeyreğinde Türkiye piyasasına birçok marka ve modelde olduğu gibi ilk kez ScooterAl sitesinden girecek. Dünyanın en güçlü scooterlarını üreten firmalardan HERO, Türkiye distribütörlüğünden iki yıl garantili scooterları ile Türkiye piyasasına sağlam girecek.

Gelecek olan HERO S8 ve S9 modellerinden kısaca bahsedecek olursak;

HERO S8 Elektrikli Scooter

HERO S8 Elektrikli Scooter

HERO S8 Elektrikli Scooter, 800 Watt motor gücü ve 21Ah batarya kapasitesi ile heyecanlı ve eğlenceli bir yolculuğa çıkmanıza olanak sağlar. Muhteşem amortisörleri ve 45km/s hız değerleri ile HERO S8, aynı klasmanda bulunduğu rakiplerine karşı iddialı bir pozisyona sahiptir. Kullanım sırasındaki performans ve konforuyla kullanıcılardan tam not almayı bilen S8 modelini internet sitemizden sipariş verebilirsiniz.

HERO S9 Elektrikli Scooter

HERO S9 Elektrikli Scooter

HERO S9 Elektrikli Scooter, 600 Watt motor gücü ve 21Ah batarya kapasitesi ile size zorlu ve uzun yollarda kolaylık sağlayacak. HERO S9 Elektrikli Scooter, Türkiye şartları için oldukça kaliteli ve güçlü bir cihaz olmasının yanında konforlu bir sürüş de sunuyor. Ayrıntılar, teknik özellikler, fiyatlar ve sipariş vermek için internet sitemizdeki satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Citymate Elektrikli Scooter Modelleri

Citymate Tiger 500 Watt Elektrikli Scooter

Citymate Tiger Elektrikli Scooter

Citymate Tiger Elektrikli Scooter, 500 Watt motor gücü ve 30km/s hızı ile sizi tarif edilemez heyecana ortak edecek.  Citymate Tiger 500W Elektrikli Scooter, 2 yıl Citymate Garantisi ve Ücretsiz Kargo ile kapınıza kadar teslim ediliyor. Bu güçlü ve estetik cihaza sahip olmak için acele edin.

Ayrıca belirtmekte fayda var ki; Citymate Tiger, Inmotion firması tarafından üretilen bir cihaz ve Inmotion L9 modeliyle karşılaştırılabilir. Citymate firmasının daha önce de Segway’e ürün yaptırdığını düşünürsek Citymate marka değeri her geçen gün hızla artmaya devam ediyor.

Inmotion L9 Elektrikli Scooter

Inmotion L9 Elektrikli Scooter

Inmotion L9 Elektrikli Scooter ile ulaşımınızı heyecanlı hale getireceksiniz! Dünyanın en kaliteli elektrikli tek teker ve scooter üreticilerinden Inmotion firmasına yakışır kalitede ve teknolojide yeni ürün sizlerle…

500W motor gücü ve 30km/s hızı ile sizi tarif edilemez heyecana ortak edecek Inmotion L9 Elektrikli Scooter, 2 yıl garantili olarak kapınıza kadar Ücretsiz Kargo ile teslim ediliyor. Bu güçlü ve estetik scootera sahip olmak için acele edin. İnternet sitemizden ürün fiyatına ulaşabilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

King Song Elektrikli Scooter Modelleri

King Song elektrikli scooter markasını daha önce duymadıysanız bu alanda yeni olabilirsiniz. Gerek elektrikli tek teker gerekse elektrikli scooter alanında kaliteli ürünleri ile tanınan King Song markası, mikro mobilite araçları kullananlara kaliteli ürünler sunuyor.

King Song KS-N1-B V2 Elektrikli Scooter

King Song KS-N1-B V2 Elektrikli Scooter

Özellikle sizlere ScooterAl olarak  satışını yaptığımız en güçlü scooter modelleri arasında gösterebileceğimiz King Song KS-N1-B V2 Elektrikli Scooter modelinden bahsetmek isteriz.

500 Watt elektrikli motoru, 40km/s hızı ve 50-60km menzili ile tam bir fiyat/performans ürünü olan King Song KS-N1-B V2 Elektrikli Scooter, özellikle sahip olduğu amortisörlü gövdesiyle muhteşem bir sürüş keyfi sunuyor. Güçlü ve konforlu scooter modelleri arasında gönül rahatlığıyla sizlere sunabileceğimiz kaliteli elektrikli scooterlardan King Song KS-N1-B V2’yi internet sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Ninebot by Segway Elektrikli Scooter Modelleri

Ninebot KickScooter MAX G30 Elektrikli Scooter

Ninebot KickScooter MAX G30 Elektrikli Scooter

En güçlü elektrikli scooter modellerinden bahsedip de Ninebot KickScooter MAX G30 Elektrikli Scooter’dan bahsetmesek olmazdı. Arkadan çekişli 350Watt motor gücü ile üstün bir performans sunan Ninebot MAX G30 Elektrikli Scooter, 25km/s hız ile size güvenli ve güçlü bir sürüş sunuyor. Ayrıca 551Wh batarya kapasitesi ile yaklaşık 65 km kullanım menzili sunar. Bu muhteşem menzili ile rakiplerinden her zaman bir adım öndedir.

Üstelik Ninebot KickScooter MAX G30 Elektrikli Scooter’ı 2 Yıl SEGWAY-Ninebot Türkiye Garantisi altında sizlere sunuyoruz. Sipariş vermek için ScooterAl’da bulunan ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

2020 içerisinde satışını yaptığımız ve önümüzdeki yıl da satışlarına devam edeceğimiz en güçlü elektrikli scooter modelleri ve fiyatlarından bahsetmeye çalıştık. Sizler de aşağıdaki yorum alanından kullandığınız scooter modelini ve artı/eksilerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir