Elektrikli Scooter Koltuğu Fiyatları | Xiaomi, Citymate, Tomolco, Hoverway, RKS, STmax, Volta Yorum Yap

Elektrikli scooter koltukları, Xiaomi, Citymate, Tomolco, Hoverway, RKS, STmax, Hoverway markaları başta olmak üzere birçok scootera uyumlu olarak üretilir. Amortisörlü scooter koltuğu ile konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Scooterlar tasarımları itibari ile ayakta kullanıma uygun ürünlerdir. Bu ulaşım ve eğlence araçları ayakta duran kullanıcılar tarafından sürülür ve kullanılır. Özellikle elektrikli scooter modellerinin yaygınlaşmasıyla scooter kullanıcılarının yaş oranları da artış gösterdi. Bu durum arkasında scooter üzerinde aksesuar ve tasarımsal revizyon anlamında yenilikler getirdi.

Tasarımsal revizyonların başında amortisörlü ve güçlü motora sahip scooterlar başta geliyor. Elektrikli scooter aksesuarları denince de akla ilk olarak led aydınlatmalar, reflektörler ve tabi ki de scooter koltuğu geliyor.

Elektrikli scooter koltuğu denildiğinde kelimelerden aklınıza elektrikle çalışan bir masaj koltuğuna benzer scooter koltuğu gelmesin. Halk arasında bu şekilde kullanıldığı için biz de bu şekilde yazmayı uygun gördük. Elektrikli scooter koltuğu denince aklınıza scooterın ayak basılan alanına monte edilen ve kullanıcının ayakta olmak yerine oturarak yolculuk yaptığı bir koltuk gelebilir.

Amortisörlü Elektrikli Scooter Koltuğu

Amortisörlü elektrikli scooter koltuğu da internet sitemizde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz elektrikli scooter aksesuarlarından bir tanesidir. Amortisörlü yapısı ve geniş oturma alanıyla kullanıcılara konforlu bir yolculuk sunar.

Xiaomi Mijia M365, Xiaomi Mijia M365 Pro, Citymate, Tomolco, Hoverway, RKS, STmax, Hoverway elektrikli scooter modelleriyle uyumlu bu amortisörlü koltuk, özellikle scooter kullanmak isteyen ama bacak ağrıları veya rahatsızlığı bulunanlara bu heyecanı ve zevki yaşatmak için güzel bir tercih.

Elektrikli Scooter Koltuğu Özellikleri

Xiaomi Mijia M365, Xiaomi Mijia M365 Pro, Citymate, Tomolco, Hoverway, RKS, STmax, Hoverway ve farklı markalara da uyum sağlar. Marka ve modelinizi bizlere bildirirseniz yardımcı oluruz. Kolay kuruluma sahiptir. Scooter üzerinde delme işlemine gerek yoktur. Scootera zarar vermezKolaylıkla takıp çıkarılmaktadır.

Yumuşak ve nefes alabilen amortisörlü, sökülebilen bir yapıya sahiptir. Ayarlanabilir yüksekliği mevcuttur ve 40 ile 65 cm arasından ayarlanabilir. Katlanabilir özelliği vardır. Scooterı rahatlıkla katlayabilirsiniz. Tasarımsal olarak çok şık bir yapıya sahiptir. Sağlam çelik + alüminyum malzemeden imal edilmesi taşımayı kolaylaştırmaktadır. Tüm parçaları paket içerisinden çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir