Citymate Pro 350 Watt Yorum ve Değerlendirmesi 2

Citymate Pro 350 Watt elektrikli scooter, gerek konforlu sürüş sunması gerekse büyük iskelet yapısıyla kullanıcılardan olumlu puanlar almayı bildi. Bu yazımızda Citymate Pro 350W’nin üzerine olumlu ve olumsuz yorumlar yapacak ve değerlendireceğiz.

Citymate Pro 350 Watt Yorum

Citymate Pro 350W, Citymate firması tarafından Çin’de ürettirilmiş ve 2020 yılında satışa sunulmuş bir elektrikli scooter modelidir. Özellikle büyük gövdesi ve güçlü duruşuyla birçok kullanıcının dikkatini çekmiş ve kısa zamanda tüm stoklarda tükenmiştir. Gösterilen bu ilgi aslında Pro 350W’nin altında yatan birçok sebepten dolayıdır. Bu yazımızda Citymate Pro 350 Watt ile ilgili yorum ve değerlendirmeler yapacağız.

Elektrikli scooter kiralama sistemlerinin ortaya çıkmasıyla da ivme kazanan elektrikli scooter kullanımı, ülkemizde de özellikle 2020 yılı baharının gelmesiyle altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Birçok scooter modelinin sektöre girdiği ve özellikle sahil kenarlarında onlarca scooter ve birçok scooter modeli görür olduk. Kullanıcıların kilosuna, boyuna, bütçe ve performansına göre değerlendirerek aldıkları scooter modellerinden bazıları çok talep görürken bazıları da hâlâ kendisini kanıtlama çabasında.

Ülkemizde talep gören ürünler arasında ilk sıralarda hiç şüphesiz Citymate Pro 350W geliyor. 350 Watt motor gücü ve 10000mAh batarya kapasitesi ile tam bir fiyat/performan ürünü olarak göze çarpıyor.

Citymate Pro 350 Watt Özellikleri

Citymate Pro 350W elektrikli scooter modeli, 350W motor gücüne ve 25km/s maksimum hıza sahip katlanır elektrikli scooter klasmanında. 10bin mAh batarya kapasitesi ile 35-40km sürüş menzili sunan Pro 350W, 3-4 saatte ful şarj edilebiliyor.

10inch havalı şişme tekerleri ile bozuk zeminde oluşan titreşimleri bir miktar da olsa sönümlerken kullanıcıya konforlu bir sürüş sunuyor. Ayrıca ayak basma alanının diğer scooter modellerine göre daha büyük olması da kullanıcıya sürüş esnasında hareket edebileceği geniş bir alan tanıyor. Ayaklarınızı gerek yan yana gerekse ön ve arkalı olarak rahatlıkla koyabileceğiniz Pro 350W elektrikli scooter modeliyle uzun menzilli yolculuklar olabildiğince rahat geçiyor.

İnce alüminyum malzemeden imal edilen Citymate Pro 350W elektrikli scooter, 17kg kendi ağırlığına ve 130kg maksimum yükleme kapasitesine sahip. 16 dereceye kadar yokuş çıkabilirken 16 derecenin üzerindeki sürüşlerde ister istemez performans kaybı yaşanıyor.

Siyah ve beyaz renk seçenekleri olan Pro 350W’de cruze kontrol (hız sabitleyici) özelliği mevcuttur. İstediğiniz hıza sabitleyip keyifli bir sürüş yaşayabilirsiniz. Ayrıca 3 kademeli sürüş modu ( Eco (15km) – Orta (20km) – Hızlı (25km)) bulunmaktadır.

Citymate Pro 350W ile ilgili detaylı teknik özelliklere ve fiyatına ilan sayfasından ulaşabilirsiniz. Ürünle ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi bizlere WhatsApp canlı destek hattımızdan, mail ve Instagram’dan ya da yazının altındaki yorum alanından ulaştırabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Scooterım arıza verdi sorun yaşıyorum adana da oturuyorum ve servis bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim

  Ufuk harnupdalı
  1. Ufuk Bey merhaba,

   Öncelikle geçmiş olsun. Bizlere 08503057114 numaralı telefondan arayarak ya da WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız yardımcı olacaklar.
   Mutlu günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir